EPA is een nieuw project onder het Nederlandse bedrijf EPA Trading dat in 2021 is opgericht door Gerrit Veenstra.

EPA zal informatie brengen over vluchten en het laatste nieuws over de duivensport. EPA is een online veilinghuis voor postduiven die zich richt op het hogere segment van de markt. Naast EPA website zullen we ook onze passie voor publieke veilingen voortzetten en onze diensten voor offline sales blijven aanbieden.

Veenstra Gerrit

info@epaeurope.com

+0031 6 37 27 32 49

gerritveenstra

Agenten

Lijuan Bonnie

Agent China

bonnie@epaeurope.com

+86 186 1220 2308

J18612202308

Alkandari Yousef

Agent Middle East

yousef@epaeurope.com

+965 6566 6643

Hash Daniel

Agent USA

daniel@epaeurope.com

+1 (801) 580-6476

Ku Maggie

Agent China & Taiwan

maggie@epaeurope.com

+0912-496-188

maggieku1219

Rutkowski Tim

Agent Germany

tim@epaeurope.com

+49 1516 7710577

Sarmiento Mervin

Agent Phillipines

mervin@epaeurope.com

+63 918 914 6693 | Facebook: Pigeon Kuif

Yildiz Ercan & Yusuf

Agents Turkey

ercan@epaeurope.com

+90 535 977 70 20 / +90 538 059 11 85

Cimpean Sebastian

Agent Italy

sebastian@epaeurope.com

+39 340 166 6131

Podsiadlo Dariusz

Agent Poland

dariusz@epaeurope.com

+48 732 743 612

Bastos José

Agent Portugal & Spain

jose@epaeurope.com

+351 914 989 793

Ahlafi Mohamed

Agent Morocco

mohamed@epaeurope.com

+212 637 751877